0_МИА Истражува.ПорталИзбраноМИА Истражува

Домашните маки на Макрон ќе му го исцрпат европското лидерство

Макрон сега ризикува да посвети „многу време и енергија на домашни прашања, на штета на надворешната политика“, смета Матера

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close