ЕвропаЕвропа.ПорталРуско-украинска кризаСвет.Слајдер

Додон: Нема да станеме дел од ЕУ барем за деценија или две, можеби и никогаш

„Нашите луѓе треба да сфатат дека нема да станеме дел од ЕУ барем за деценија или две, а можеби и никогаш, но, во наредните месеци ќе претрпиме штета поради неодговорната и агресивна политика на властите во земјата“, напиша Додон

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close