БалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Додик го смени својот став и го поддржа останувањето на ЕУФОР во БиХ

Членот на Претседателството на Босна и Херцеговина Милорад Додик го поддржа останувањето на Мисијата на ЕУФОР во земјата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close