БалканСвет.Слајдер

Додик во Москва разговарал со Путин

Српскиот член на Претседателството на БиХ Милорад Додик во Москва разговарал со рускиот претседател Владимир Путин за актуелната ситуација во регионот, пренесе Бета повикувајќи се на Радио-телевизијата на Република Српска (РТРС).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close