0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Доделување награди на припадниците на Армијата за успешно справување со пожарите

Во касарната „Илинден“ во Скопје денеска ќе им бидат доделени награди и стимулативни мерки на припадниците на Армијата за успешното справување со пожарите коија зафатија територијата на државава.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close