0_МИА Истражува.ПорталИзбраноМИА Истражува

Договорот на Ердоган во Мадрид

Турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган одлучи да игра покер во Мадрид. Тој го начека Западот во момент, кога има потреба од него поради војната во Украина, па го изврши сиот можен притисок

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close