0_Web_Насловна-слајдерСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Ди Карло: ОН го поддржуваат територијалниот интегритет на Украина

Дозволете ми да повторам дека Обединетите нации остануваат целосно посветени на суверенитетот, единството, независноста и територијалниот интегритет на Украина, во нејзините меѓународно признати граници, рече Ди Карло.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close