Граѓански секторОпштество

Дискусија „Визија за борбата против корупцијата – кои се главните предизвици во 2022 година“

Платформата на граѓански организации за борба против корупцијата организира онлајн дискусија по повод Меѓународниот ден на борбата против корупцијата насловена „Визија за борбата против корупцијата – кои се главните предизвици во 2022 година“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close