СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Директорот на Фајзер се зарази со Ковид по втор пат за два месеци

- Се чувствувам добро и немам никакви симптоми, рече Бурла.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close