Политички партии

Димитриеска Кочоска: Решен е повеќедецениски проблем со водоснабдувањето во Зрновци

Денес во рамки на кампањата Промени се случуваат, секогаш со народот сум во посета на општина Зрновци. Значи на мое огромно задоволство денес бев сведок на реализација на проекти кои што од страна ан градоначалникот биле ветени уште во време на кампањата, односно беа дел од кампањата, а денеска сме сведоци дека тоа почна да се реализира.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close