0_Македонија.ПорталПолитика

ДИК ќе одржи седница во 13 часот

Државната изборна комисија соопшти дека денеска ќе одржи јавна седница.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close