СветСвет.Слајдер

Дејвид Маркус заминува од Фејсбук

Директорот на финансиско-технолошкиот сектор на Фејсбук, Дејвид Маркус соопшти дека кон крајот на годината ќе ја напушти компанијата и ќе почне да работи на нов проект

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close