Политички партии

Деспотовски: Започнуваме со креирање на тимот на СДСМ – не ни требаат готови, туку чесни кадровски решенија

Кандидатот за претседател на СДСМ, Јован Деспотовски го повикува членството и сите граѓани да достават свои предлози за идните носители на функции во партијата, но и во државата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close