0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталБизнис.СлајдерМакедонија.СлајдерПолитика

Десетти ден расправа за ребалансот на Буџетот на Комисијата за финансирање и буџет

Членовите на собраниската Комисија за финансирање и буџет денеска ќе ја продолжат амандманската расправа за ребалансот на буџетот за оваа година. Согласно Деловникот за работа, амандманската расправа трае десет дена и се очекува да заврши денеска.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close