0_Спорт.ПорталСпортФудбал

Дербито Македонија ЃП – Струга го отвора 9. коло во ПМФЛ

По двонеделна пауза поради настапите на македонската репрезентација во Лигата на нации, денеска продолжуваат натпреварите во Првата македонска фудбалска лига (ПМФЛ).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close