БизнисБизнис.Портал

Депозитите во бугарските банки достигнуваат 100 милијарди лева

За само еден месец, сумата е зголемена за 1,3 милијарди лева или околу 1,3 отсто.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close