0_Македонија.ПорталГраѓански секторОпштество

„Денови на хуманост“, хуманитарна акција за собирање помош за бегалците од Украина

Денови на хуманост“ е насловена хуманитарната акција за помош на бегалците од Украина што ќе се одржува од денеска до петок во Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close