0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Демонстрација на изведување на мисијата на НАТО за воздушно патролирање над Северна Македонија

На Меѓународниот аеродром Скопје и во воздушниот простор над главниот град денеска ќе биде организирана активност со цел демонстрирање на начинот на изведување на мисијата на НАТО за воздушно патролирање над Северна Македонија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close