Посетете ја новата веб страна на МИА
СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Демонстранти ја запалија канцеларијата на гувернерот на сириската провинција Свеида

Десетици демонстранти кои протестираат против влошената економска состојба во Сирија, денеска упаднаа во зградата на локалната власт во градот Свеида и ја запалија

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close