Локални избори 2021Политички партии

Демант од Шилегов за тврдењата на Апасиев

Градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов реагира на лажните вести во врска со неговиот син што се пласирани од Димитар Апасиев, лидерот на Левица.

Back to top button
Close
Close