Општински вестиОригинални текстови

Демант на Општина Кисела Вода на прес-конференцијата на советниците на СДСМ

Во врска со изнесените невистини на прес конференција од страна на советниците на СДСМ од Советот на Општина Кисела Вода, а во насока на точно и вистинито информирање на јавноста, сакаме да реагираме со следниот демант.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close