0_Магазин.ПорталВидеоМагазинСцена

Дел од најпотценетите филмови последниве години

Екипаж од тројца патува на Марс и се соочува со невозможен избор откако еден член ќе ја загрози мисијата. Главни улоги: Ана Кендрик, Даниел Дае Кин, Тони Колет.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close