ОпштествоСкопје

Дел од населбата Аеродром утре без струја

Дел од корисниците од улиците „Пандил Шишков“ и „Коста Новаковиќ“,  како и од улицата „Трета македонска бригада“ во близина на крстосницата со улицата „Коста Новаковиќ“, во општина Аеродром, утре од 9:00–15:00 часот ќе останат без напојување со електрична енергија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close