0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Дел од западните весници за новиот сој на коронавирусот – Омикрон

Дали вакцините ќе ја спречат варијантата на коронавирусот Омикрон, прашува Њујорк Тајмс

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close