0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Делф на 32 години замина во фудбалска пензија

Со само 32 години во фудбалска пензија замина поранешниот англиски репрезентативец и играч на Манчестер сити, Фабијан Делф.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close