БалканДописници СветСветски вести

Делумните предвремени избори за градоначалници Албанија ќе ја чинат околу 1,5 милиони евра

Предвремените избори за градоначалници во шест општини Албанија ќе ја чинат околу 1,5 милиони евра а правото на глас треба да го остварат над 648.000 гласачи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close