Општински вестиСкопје

Делови од општините Сопиште и Бутел денеска без вода

Без вода денеска се дел од жителите на скопските општини Сопиште и Бутел.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close