Општински вестиСкопје

Делови од Кисела Вода, Сопиште, Гази Баба и Чучер Сандево утре без струја

Без електрична енергија утре од 8.30 до 12.30 часот ќе останат дел од корисниците од улицата „Лазар Поп Трајков“ бр.24, 25, 27 и околните станбени објекти во општина Гази Баба.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close