0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштествоОригинални текстови

Делегација на СПЦ предводена од српскиот патријарх г. г. Порфириј во посета на МПЦ-ОА на 23 и 24 мај

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close