0_Магазин.ПорталСцена

Дев Пател: По „Сиромашниот милионер“ бев како јастог во тенџере

Тој проговори за „лудото време“ во неговиот живот, кога бил „зграпчен“ од светската слава благодарение на неговата улога во ова остварување.

Back to top button
Close
Close