0_Магазин.ПорталЗанимливостиМагазин

Девојка мамела при полагање матура во Австрија, може да заврши во затвор

Девојката добила можност на есен повторно да полага, но, ќе мора да се соочи и со кривично-правни последици

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close