Дописници СветСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Две судења во САД што ги воземируваат духовите во високиот бизнис и политика

Во САД деновиве вниманието на јавноста е свртено кон две високопрофилни судења што ги воземируваат духовите во високиот бизнис и политика, а во кои обвинетите се жени – Елизабет Холмс и Џислејн Максвел.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close