ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Две лица повредени во вооружен инцидент во трговски центар во Малме

Две лица се повредени во трговски центар во шведскиот град Малме

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close