0_Спорт.ПорталКошаркаСпортСпорт.Слајдер

Две години од смртта на Коби Брајант

Брајант настрада во хеликоптерска несреќа во која на 26 јануари 2020 година во местото, западно од Лос Анџелес, загинаа и неговата 13-ет годишна ќерка Дијана и седум други патници.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close