0_Спорт.ПорталОпштествоСпортФудбал

Двајца македонски судии на ЕП во фудбал до 17 години

Македонските фудбалски судии Игор Стојчевски и Даниел Василевски ќе ја делат правдата на Европското првенство до 17 години, кое во организација на УЕФА започнува денеска во Израел.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close