Посетете ја новата веб страна на МИА
0_Магазин.ПорталВидеоМагазинСцена

Датумот на последниот „Безвременски настап“ на Елтон Џон во Велика Британија

Соопштението пристигнува набргу откако Џон го отсвире своето последно американско шоу на стадионот „Доџер“ во Лос Анџелес минатиот месец, пригоден настан.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close