0_Спорт.ПорталКошаркаСпортСпорт.Слајдер

Дарвин Хем нов тренер на ЛА Лејкерс

Трофејната НБА екипа Лос Анџелес лејкерс го избра за свој нов тренер досегашниот помошник во Милвоки, 48-годишниот Дарвин Хем.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close