0_Магазин.ПорталЗанимливостиМагазин

Данскиот принц Јоаким изрази незадоволство од одземањето на титулите на неговите деца

Прашан - како оваа одлука влијаела на меѓусебниот однос со неговата мајка, кралицата, принцот накратко рече дека не треба подробно да го објаснува тоа.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close