БалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Данас: Српскиот извоз во Русија во јуни е зголемен за 30 отсто во однос на истиот месец лани

Само во јуни извозот во Русија изнесува 102 милиони евра и е за 30 отсто поголем во однос на истиот месец лани.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close