0_Спорт.ПорталФудбал

Далиќ останува хрватски селектор

Хрватската фудбалска федерација го продолжи денеска договорот за соработка со селекторот Златко Далиќ до ЕУРО2024.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close