ЕвропаЕвропа.ПорталРуско-украинска кризаСвет.Слајдер

Гутереш во посета на Лвов

Генералниот секретар на Обединети нации, Антонио Гутереш денеска пристигна во Лвов, изјави портпаролот на генералниот секретар Стефан Дижарик

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close