0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Гундоган налето заминува од Манчестер сити

Германскиот фудбалски репрезентативец Илкај Гундоган, најверојатно, на крајот на сезоната ќе ги напушти редовите на премиерлигашот Манчестер сити, јавија англиските медиуми

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close