0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Гугл соопшти дека руски хакери заразиле повеќе од милион уреди

Компанијата Гугл презеде акција против хакерски операции за кои се верува дека заразиле повеќе од милион уреди.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close