0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Груби – Ангелов: Конструктивен и интензивен дијалог помеѓу Скопје и Софија

Груби на средбата ја истакна посветеноста на Владата на стратешките цели - почитувањето на Договорот за добрососедство и Преспанскиот Договор.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close