0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерОпштество

Грковска: Поддршката во процесот на дигитална трансформација на општеството е особено значајна во јакнење на капацитетите на институциите

 Заменик-претседателката на Владата задолжена за политики за добро владеење Славица Грковска денеска во просториите на Владата, одржа донаторска конференција на која присуствуваа претставници од меѓународните организации и дипломатските претставништва.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close