Општински вестиСкопје

Град Скопје распиша јавен повик за бесплатна настава и обука за оџачари

Град Скопје објави јавен повик за посетување бесплатна настава и обука за оџачари. Право на учество имаат жителите од општините Аеродром, Бутел, Гази Баба, Ѓорче Петров, Карпош, Кисела Вода, Центар, Чаир и Шуто Оризари.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close