Општински вестиСкопје

Град Скопје почна постапка на ветинг за директорите на јавните претпријатија

Град Скопје почна постапка на ветинг за поставените директори на јавни претпријатија. Градоначалничката Данела Арсовска најавува нулта толеранција за корупцијата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close