ОпштествоСкопје

„Градски паркинг“ со санкции за 145 непрописно паркирани возила на јавни површини

Во текот на изминатата недела со специјалните возила пајак се отстранети вкупно 145 возила од јавните површини, соопшти Град Скопје.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close