0_Web_АктуелноБалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Градскиот суд во Софија ги регистрираше партиите на Стефан Јанев и на Кирил Петков за учество на предвремените парламентарни избори во Бугарија

Градскиот суд во Софија дозволил „Бугарски подем“ да се запише во регистарот на политички партии, јави дописникот на МИА од Софија

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close