Општински вестиСкопје

Градоначалникот на Ѓорче, Стојкоски, за десет дена започна 12 проекти

Градоначалникот на Општина Ѓорче Петров, Александар Стојкоски за десет дена започна реализација на 12 проекти. Тој е дециден дека во Ѓорче ќе биде добро за сите жители.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close